Kinnisvara

Meil on kinnisvaraõiguse kõikides peensustes orienteeruv kogenud meeskond, kes on viimastel aastatel nõustanud kliente nii suuremahulistes kinnisvaratehingutes ja arendusprojektides kui ka lihtsamate üürilepingutega seotud probleemide lahendamisel.

Meie kogemustega spetsialistid abistavad kliente kinnisvarasse investeerimisel ja nende investeeringute finantseerimisel, planeeringute ja keskkonnaõigusega seotud küsimuste lahendamisel, üürilepingute koostamisel ja üürivaidluste lahendamises.
Planeeringutega seotud probleemide ettenägemine ja ennetamine võimaldab arendajate nõustamisel täpsemalt hinnata projektide tulusust.

Peame oluliseks kinnisvaratehingute struktureerimisel kõikide võimalike asjaolude täpset prognoosimist. Oleme nõustanud nii büroohoonete, korterelamute kui ka tööstusparkide arendamist ja finantseerimist. Omame kogemust rahavoogude tagatisel kommertskinnisvara finantseerimise korraldamisel.
Meie teenuste hulka kuulub kinnisvara omandamisel igakülgse juriidilise auditi (due diligence) teostamine.
Meil on suurepärane koostöö paljude notarite, kinnisvarabüroode ja registritega, mis annab meie klientidele võimaluse kiireks ja sujuvaks asjaajamiseks kinnisvaraga seotud probleemide lahendamisel.

Võta meiega ühendust