Kinnisvara ja ehitus

Advokaadibüroos Concordia on kinnisvara- ja ehitusõiguse valdkonnas kogenud meeskond, kes on nõustanud kliente nii suuremahulistes kinnisvaratehingutes ja arendusprojektides kui ka lihtsamate üürilepingutega seotud vaidlustes. Meie laialdaste kogemustega spetsialistid abistavad kliente kinnisvarasse investeerimisel ja tehtud investeeringute finantseerimise, planeeringute ja keskkonnaõigusega seotud küsimuste lahendamisel, üürilepingute koostamisel ja vaidluste lahendamisel. Planeeringutega seotud probleemide ennetamine võimaldab arendajate nõustamisel täpsemalt hinnata projektide tulusust.

Peame oluliseks kinnisvaratehingute struktureerimisel kõikvõimalike asjaolude täpset prognoosimist. Oleme nõustanud nii büroohoonete, korterelamute kui ka tööstusparkide arendamist ja finantseerimist. Omame kogemust rahavoogude tagatisel kommertskinnisvara finantseerimise korraldamisel ning meie teenuste hulka kuulub ka kinnisvara omandamisel igakülgse juriidilise auditi (due diligence) teostamine.

Advokaadibürool Concordia on suurepärane koostöö erinevate notarite, kinnisvarabüroode ja registritega, mis annab meie klientidele võimaluse kiireks ja sujuvaks asjaajamiseks kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamisel.

Võta meiega ühendust